Skład osobowy

Kierownik Katedry
dr hab. inż.Marek Iwaniec iwaniec@agh.edu.pl
tel.: 12 617-30-62
B2 104 Sekretariat
Automatyka i Systemy Pomiarowe
prof. dr hab. inż.Janusz Kowal jkowal@agh.edu.pl
tel.: (12)(617)30-62
B2 p. 104, B3 p. 108, B4 5
dr hab. inż.Jarosław Konieczny koniejar@agh.edu.pl
tel.: 12 617 46 53
B-2 104/8
dr hab. inż.Jacek Snamina snamina@agh.edu.pl
dr inż.Marcin Apostoł apostol@agh.edu.pl
tel.: 12 617 30 80
B3/108 25
dr inż.Andrzej Jurkiewicz jurkand@agh.edu.pl
dr inż.Iwona Oprzędkiewicz o_iwona@agh.edu.pl
dr inż.Paweł Orkisz POrkisz@gmail.com
tel.: brak
B2 8
dr inż.Marek Sibielak sibielak@agh.edu.pl
mgr inż.Roman Ornacki rornacki@agh.edu.pl
tel.: 12 617 30 32
B-2, I p., pok. 104 (KAP) 8
doktorant, mgr inż. Adam Zenon Smoter smoter.adam@gmail.com
B-2 HB13
doktorant, mgr inż. Kamil Zając zckamil@gmail.com
doktorant, mgr inż. Magdalena Zawartka mageek314@gmail.com
Napędy Hydrauliczne, Pneumatyczne i Elektryczne
dr hab. inż.Waldemar Rączka wraczka@agh.edu.pl
tel.: 12 617 37 89, 12 617 46 53
B2 p. 104 7
dr inż.Roman Korzeniowski korzerom@agh.edu.pl
tel.: +48 12 617 30 32
B3 p. 108 8
dr inż.Piotr Micek micek_pt@agh.edu.pl
dr inż.Janusz Pluta plutian@agh.edu.pl
dr inż.Jerzy Stojek stojek@imir.agh.edu.pl
tel.: 617-51-66
B2- Laboratorium Hydrauliki HB14A
doktorant, mgr inż. Dorota Marszalik dorota.marszalik@gmail.com
Modyfikacja Strukturalna i Iinżynieria Biomedyczna
dr hab. inż.Marek Iwaniec iwaniec@agh.edu.pl
tel.: 12 617-30-62
B2 104 Sekretariat
dr inż.Andrzej Kot ankot@agh.edu.pl
dr inż.Agata Nawrocka nawrocka@agh.edu.pl
tel.: (12) 617-51-28
B-2 104/23
mgr inż.Karolina Holewa holewa@agh.edu.pl
doktorant, mgr inż. Jacek Wesół wesol.j@gmail.com
Przemysłowe Systemy Sterowania
prof. dr hab. inż.Janusz Kwaśniewski kwa_j@agh.edu.pl
dr inż.Ireneusz Dominik dominik@agh.edu.pl
tel.: 51 28
łącznik B3-B4 23
dr inż.Stanisław Flaga stanislaw.flaga@agh.edu.pl
dr inż.Krzysztof Lalik klalik@agh.edu.pl
tel.: 50-73
B3 109
doktorant, mgr inż. Marcin Majerski marcin.majerski@agh.edu.pl
Adaptronika
prof. dr hab. inż.Bogdan Sapiński deep@agh.edu.pl
dr inż.Dariusz Grzybek dariusz.grzybek@agh.edu.pl
tel.: (12) 617-30-80
B-2/104 25
dr inż.Łukasz Jastrzębski lukasz.jastrzebski83@gmail.com
tel.: 617-40-69
B2 9
dr inż.Paweł Martynowicz pmartyn@agh.edu.pl
tel.: 12 617 44 13 / 600 351 405
B3, nr 108 / B-4, I p., KAP 19
dr inż.Marcin Maślanka marcin.maslanka@agh.edu.pl
tel.: +48 12 617 44 13
B2 p. 104, B3 p. 108, B4 19
dr inż.Marcin Węgrzynowski mweg@agh.edu.pl
tel.: 12-617-50-73
B3 109
Dynamika układów
dr hab. inż.Piotr Cupiał pcupial@agh.edu.pl
tel.: (12) 617 51 29
B2 26
mgr inż.Mateusz Kozioł makoziol@agh.edu.pl
tel.: +48 12 617 46 53, +48 12 617 44 13
B-2 HB13 lub 104/19
Automatyzacja Procesów Produkcyjnych
dr hab. inż.Andrzej Sioma andrzej.sioma@agh.edu.pl
tel.: +48 126175005
B4-1p-KAP 24
doktorant, mgr inż. Piotr Suliga psuliga@agh.edu.pl
tel.: +48 126175005
B4-KAP p. 24
Administracja i Pracownicy Techniczni
mgrAneta Biernat biernat@agh.edu.pl
tel.: 126174069
B2 104/9
mgrBeata Dulińska dulinska@agh.edu.pl
mgrMałgorzata Gacek mgacek@agh.edu.pl
technikJacek Pałka kap@agh.edu.pl